Çeşme açılış organizasyonu

Çeşme açılış organizasyonu

Çeşme'de açılış organizasyonu yapacaksanız bize ulaşın


Çeşme’de açılış organizasyonu istiyorsanız;

Size bu hizmeti en kaliteli bir biçimde veriyoruz. Çeşme’de yeni bir mekan açıyorsanız ya da firmanızın etkili bir reklam eşliğinde organizasyonunuzun yapılmasını istiyorsanız size açılış organizasyonu hizmetimizi sunuyoruz.

Neden açılış organizasyonu yapmalıyım?

Firmanız yeni açılıyor ve hızlı bir şekilde müşteri çekmeniz lazım. Çeşme müşteri bakımından portföyü geniş bir semt ancak açılış organizasyonu ile işlerinize daha hızlı bir ivme katabiliriz.

Çeşme açılış organizasyonunuz nasıl olmalı?

Size bu konuda tabiî ki çok farklı seçenekler sunuyoruz. Genel olarak kırmızı halı ve yürüyüş yolları, kokteyl ( bistro ) masaları, animatör ya da palyaço, ses sistemi ve dj, balon süsleme ve dekor süsleme gibi hizmet seçenekleri sunuyoruz. Açılış organizasyonunuzda  tepsi ve makasınızdan kırmızı kurdelanıza kadar biz getiriyoruz.

Nasıl bir planlama yapıyoruz?

Bize ulaşıp ben açılış organizasyonu istiyorum demeniz yeterli. İsterseniz firmanıza gelip ilk önce keşif yapıyoruz. Bu organizasyonda bizim en değer verdiğimiz şey öncelikle sizin fikirleriniz. Sizi dinliyoruz. Sizin fikirlerinize hizmetlerimizi katıyoruz. İstediğiniz konseptler doğrultusunda çalışıyoruz çünkü amacımız yaptığımız açılış organizasyonunda sizi çeşmeye duyurmak.

Bize internet aramasında çeşme açılış organizasyonu, çeşme organizasyon, çeşme balon süsleme gibi başlıklarla hemen ulaşabilirsiniz. Açılış organizasyonunda Alaçatı’da  da hizmet veriyoruz. Bayii açılışlarınız bizimle güvende.  Çeşme ve çevresinde bu açılış organizasyonu ile adınız insanların aklına kazınacak. Çeşme organizasyon ekibi sizin için bütün detayları düşünür, kaliteli hizmet sunar. Ayrıca açılış organizasyonlarımızı sadece çeşmede değil ege bölgesinin dört bir yanında gerçekleştiriyoruz.

Çeşme’de bir açılış organizasyonu için size sadece bir telefon uzaktayız. Organizasyonda çeşmenin tek adresi.

 

 

 

 


Çeşme açılış organizasyonu Çeşme açılış organizasyonu Çeşme açılış organizasyonu

Blog & Çeşme açılış organizasyonu


ŞUBE-1

Adres: Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Caddesi No:80/C Urla-İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07 - 0232 754 42 28
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-2

Adres: 16 Eylül Mahallesi 3007 sokak 2/5 Çeşme Sanat Merkezi Çeşme / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-3

Adres: Çolak İbrahim Bey Mahallesi Fabrika Caddesi No:60 Seferihisar / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

© Copyright 2017 Tolga Kara Organizasyon - web tasarım,web yazılım,urla,izmir,seo optimizasyon