İzmir Masa ve Sandalye Kiralama

İzmir Masa ve Sandalye Kiralama

İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir'de bir organizasyonunuz var. Masa, sandalyeye ihtiyacınız var ! Sorun değil, hemen çözelim…


Masa örtüsü tercihleri ve masa üstü süsleme alternatiflerimiz hakkında lütfen bilgi alın. Hizmetlerimiz arasında İzmir sandalye kiralama, İzmir plastik sandalye kiralama, İzmir lake sandalye kiralama, İzmir masa kiralama, İzmir yuvarlak masa kiralama, İzmir dikdörtgen masa kiralama, İzmir kokteyl masası kiralama, İzmir bistro masa kiralama da vardır. İzmir organizasyon sizin bütün İzmir sandalye kiralama, İzmir masa kiralama hizmetlerinizi karşılamaktadır. Bütün İzmir sandalye, İzmir masa kiralama işleriniz için bize ulaşın. İzmir sandalye kiralamada adeti siz belirleyin. İzmir'nın sandalye kiralama ve masa kiralamadaki tek adresi İzmir masa ve sandalye kiralama. 

Herhangi bir organizasyonunuzda açılış, düğün, nişan, toplantı ya da mezuniyet gibi davetlerde,  masa ve sandalye kiralama ihtiyacı duyabilirsiniz.

Sizlere  etkinliklerinizde kullanmanız için masa sandalye kiralama hususunda yaratıcı, pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz.  Masa ve sandalye kiralama çeşitlerimiz: 

  • Sandalye kiralama: Beyaz ( lake ) katlanır sandalye, ahşap katlanır sandalye, napolyon sandalye, tiffany sandalye, pleksi sandalye, tonet sandalye, hazeran sandalye, Kokteyl masa taburesi, çocuk sandalyesi.
  • Masa kiralama: Yuvarlak 10 kişilik 180 cm çapında banket masalar, 120x70 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, 180x90 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, masif ( ahşap ) masa, lake masa, kokteyl masası, sehpalar, davos koltuk, loca takımları
  • Yuvarlak&Banket masa kiralama: 10 Kişilik ahşap yuvarlak yemek masalarıdır. Etkinlik alanında uygun yerlere kurulur ve beyaz saten örtü ile giydirilir.
  • 4 Kişilik-6 kişilik dikdörtgen masa kiralama: 70x120 ve 80x140 cm ölçülerinde, 4 ve 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.
  • Nikah masası kiralama: Düğün organizasyonlarında, nikahın kıyılması ve gelin damadın oturma masası olarak kullanması için temin edilir. Deri veya lake taşlı nikah masası, yüksek gelin damat sandalyeleri, nikah memuru ve şahitler için oturma grupları ve masa çiçeğinden oluşur.
  • Kokteyl masası kiralama: Kokteyl masaları kokteyl organizasyonları için şirketimiz tarafından temin edilirKokteyl masaları, bir diğer adıyla bistro masalar 110 cm yüksekliğinde, yuvarlak bar masalarıdır. Beyaz masa örtüleri ile giydirilir ve alt kısımdan tül fiyonkla bağlanarak süslenir.
  • Servis masası kiralama: Catering (yemek) servis hizmetleri için skörtlerle giydirilmiş servis masaları.

Masa sandalye kiralama fiyatlarına nakliye ve hammaliye gibi  dahil değildir. Nakliye ve hammaliye nakledileceği yere ve masa sandalye adedine göre değişir. Detaylı bilgi ve masa sandalye kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 İletişim : 0530 687 17 07

 

Firmamız sizlere İzmir sandalye kiralama organizasyonu, aydın sandalye kiralama organizasyonu, kuşadası sandalye kiralama organizasyonu, Manisa sandalye kiralama organizasyonu, bergama sandalye kiralama organizasyonu, bayındır sandalye kiralama organizasyonu, tire sandalye kiralama organizasyonu, Selçuk sandalye kiralama organizasyonu, Kemalpaşa sandalye kiralama organizasyonu, Karabağlar sandalye kiralama organizasyonu, buca sandalye kiralama organizasyonu, Bornova sandalye kiralama organizasyonu, konak sandalye kiralama organizasyonu, Alsancak sandalye kiralama organizasyonu, hatay sandalye kiralama organizasyonu, üçkuyular sandalye kiralama organizasyonu, bostanlı sandalye kiralama organizasyonu, çiğli sandalye kiralama organizasyonu, Pınarbaşı sandalye kiralama organizasyonu, torbalı sandalye kiralama organizasyonu, Yeşilyurt sandalye kiralama organizasyonu, İzmir masa kiralama organizasyonu, aydın masa kiralama organizasyonu, kuşadası masa kiralama organizasyonu, Manisa masa kiralama organizasyonu, bergama masa kiralama organizasyonu, bayındır masa kiralama organizasyonu, tire masa kiralama organizasyonu, Selçuk masa kiralama organizasyonu, Kemalpaşa masa kiralama organizasyonu, Karabağlar masa kiralama organizasyonu, buca masa kiralama organizasyonu, Bornova masa kiralama organizasyonu, konak masa kiralama organizasyonu, Alsancak masa kiralama organizasyonu, hatay masa kiralama organizasyonu, üçkuyular masa kiralama organizasyonu, bostanlı masa kiralama organizasyonu, çiğli masa kiralama organizasyonu, Pınarbaşı masa kiralama organizasyonu, torbalı masa kiralama organizasyonu, Yeşilyurt masa kiralama organizasyonu hizmetleri de vermektedir. Bir telefon ile İzmir'in neresinde olursanız olun,  Masa ve sandalye adeti önemli değil, dileğiniz adette masa, sandalye kiralama hizmetimiz mevcuttur. Masa örtüsü tercihleri ve masa üstü süsleme alternatiflerimiz hakkında lütfen bilgi alın.


İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama İzmir Masa ve Sandalye Kiralama

Diğer Hizmetlerimiz & İzmir Masa ve Sandalye Kiralama


ŞUBE-1

Adres: Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Caddesi No:80/C Urla-İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07 - 0232 754 42 28
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-2

Adres: 16 Eylül Mahallesi 3007 sokak 2/5 Çeşme Sanat Merkezi Çeşme / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-3

Adres: Çolak İbrahim Bey Mahallesi Fabrika Caddesi No:60 Seferihisar / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

© Copyright 2017 Tolga Kara Organizasyon - web tasarım,web yazılım,urla,izmir,seo optimizasyon