Ses Işık ve Sahne Kiralama

Ses Işık ve Sahne Kiralama

Tecrübeli ve profesyonel kadromuz ile tüm organizasyon faaliyetlerinde, ses,ışık,müzik ve sahne hizmetleri alanlarında sizlere İzmir'de faaliyet göstermekteyiz.


Küçük Ses Sistemi Kiralama

1 veya 2 adet Kabin ve 1 adet 12 Kanallı Mikser

Organizasyonlarınızın olmazsa olmazı ses sistemi kiralama hizmetidir Organizasyonlarınızda mikrofon , müzik dinletisi, ve konuşma, toplantı ya da sunucu gösterileri için ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz. Organizasyonun büyüklüğüne, konseptine ve organizasyon mekanının büyüklüğüne göre de, ihtiyaç duyacağınız ses sistemi çeşidini belirliyoruz. Katılımcı sayısının az olduğu, organizasyon mekanının daha küçük olduğu küçük çaplı organizasyonlarınız için ufak ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz.

Küçük çaplı organizasyonlarda kullandığımız, 1 adet ses kabininden oluşan sistemleri ufak ses sistemi olarak adlandırıyoruz. Ufak ses sisteminin içerisinde; 1 adet taşınabilir ses çıkışı olan kabin, müzik için bir bilgisayar ya da taşınabilir bir bellek bulunuyor. Elektriğin olmadığı organizasyon mekanlarında, kabinle birlikte mobil jeneratör kiralama hizmeti de veriyoruz. Ufak ses sistemini, teknede, kumsalda, restoranda, evde, sokakta veya caddede kullanabiliyorsunuz. Taşınabilir olması sayesinde, ses sistemini organizasyon mekanının her yerinde konumlandırabilirsiniz.

Küçük Ses Sistemi Kiralama Hizmetimizi hangi Etkinlik veya Organizasyonlarda kullanabilirsiniz?

  • Kına Organizasyonu
  • Açılış Organizasyonu: Küçük çaplı açılış organizasyonlarınızda enerjisi ve ritmi yüksek olan müzikler tercih etmeniz firmanızın ya da işletmenizin yararına olacaktır. Tabi ki de bu müziklerin, hedeflediğiniz kitle tarafından kaliteli bir ses sistemi ile duyulması gerekiyor. Taşınabilir ufak ses sistemlerimizle, açılış organizasyonlarınız için kiralama hizmeti veriyoruz.
  • Evlilik Teklifi Organizasyonu: Sevdiğiniz kişiye romantik ve sürpriz bir evlenme teklifi yapmak istiyorsunuz. Romantik bir ortam hazırlamak için müzik ve dolayısıyla küçük bir ses sistemine de ihtiyacınız olacak. Teknede, kumsalda, caddede ya da restoranda nerede olursa olsun, firmamızdan organizasyonunuz için uygun bir ses sistemi kiralama hizmeti alabilirsiniz.
  • Doğum Günü Organizasyonu: Ufak ses sistemlerine en çok ihtiyaç duyduğumuz organizasyonlardır. Özellikle küçük yaş çocuk doğum günleri, ana okul aktivitelerinde, animatörlerimizle birlikte verdiğimiz bir hizmettir. Doğum günü organizasyonlarında 2 türlü ufak ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz. Eğer organizasyon mekanında her hangi bir ses çıkışı olan bir ekipman yoksa, animatörlerimizin müzikli dans gösterilerini sergilemeleri açısından, animatörlerimizle birlikte, ses kalitesi yüksek olan ama mobil olarak da taşınabilen ses sistemlerimizle hizmet veriyoruz. Eğer daha kalabalık bir katılımcıya sahipseniz ve organizasyon mekanı daha genişse, teknik ekibimizin kurulumunu yaptığı taşınabilir kabinlerimizle hizmet veriyoruz.

Organizasyonunuzun büyüklüğüne göre ufak ses sistemi kiralama, orta büyüklükte ses sistemi kiralama ve profesyonel ses sistemi kiralama hizmetlerini, firmamızdan temin edebilirsiniz.

Profesyonel Ses Sistemi Kiralama

Profesyonel ses sistemi kiralama hizmetimiz büyükten küçüğe tüm Konser ve koro  etkinlikleri, belediye organizasyonları, festival organizasyonlarılansman ve kurumsal organizasyonları, belediye etkinlikleri, mezuniyet organizasyonu, toplantı organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi etkinlikleriniz içindir. Profesyonel ses sistemi kiralama hizmetini İzmir ve yakın çevresine, Ege Bölgesi’ne hatta tüm Türkiye’ye sunuyoruz. Profesyonel  ses ekibimizle sizlere teknik ekip ve deneyimli tonmaisterlarımız güncel tutulan rental parkurumuz ve kaliteli ses sistemi ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. İhtiyaç duyulduğu takdirde ekibimiz alan için keşife geliyor, ses sistemi ihtiyaçlarınızı belirliyorlar.

Profesyonel ses sistemimizdeki son teknoloji line array sistemlerimizle 5000 kişiye bile çok rahat sesinizi duyurabiliriz.

Firmamız sizlere İzmir ses sistemi kiralama, aydın ses sistemi kiralama, kuşadası ses sistemi kiralama, Manisa ses sistemi kiralama, bergama ses sistemi kiralama, bayındır ses sistemi kiralama, tire ses sistemi kiralama, Selçuk ses sistemi kiralama, Kemalpaşa ses sistemi kiralama, Karabağlar ses sistemi kiralama, buca ses sistemi kiralama, Bornova ses sistemi kiralama, konak ses sistemi kiralama, Alsancak ses sistemi kiralama, hatay ses sistemi kiralama, üçkuyular ses sistemi kiralama, bostanlı ses sistemi kiralama, çiğli ses sistemi kiralama, Pınarbaşı ses sistemi kiralama, torbalı ses sistemi kiralama, Yeşilyurt ses sistemi kiralama, İzmir ışık sistemi kiralama, aydın ışık sistemi kiralama, kuşadası ışık sistemi kiralama, Manisa ışık sistemi kiralama, bergama ışık sistemi kiralama, bayındır ışık sistemi kiralama, tire ışık sistemi kiralama, Selçuk ışık sistemi kiralama, Kemalpaşa ışık sistemi kiralama, Karabağlar ışık sistemi kiralama, buca ışık sistemi kiralama, Bornova ışık sistemi kiralama, konak ışık sistemi kiralama, Alsancak ışık sistemi kiralama, hatay ışık sistemi kiralama, üçkuyular ışık sistemi kiralama, bostanlı ışık sistemi kiralama, çiğli ışık sistemi kiralama, Pınarbaşı ışık sistemi kiralama, torbalı ışık sistemi kiralama, Yeşilyurt ışık sistemi kiralama, İzmir sahne kiralama, aydın sahne kiralama, kuşadası sahne kiralama, Manisa sahne kiralama, bergama sahne kiralama, bayındır sahne kiralama, tire sahne kiralama, Selçuk sahne kiralama, Kemalpaşa sahne kiralama, Karabağlar sahne kiralama, buca sahne kiralama, Bornova sahne kiralama, konak sahne kiralama, Alsancak sahne kiralama, hatay sahne kiralama, üçkuyular sahne kiralama, bostanlı sahne kiralama, çiğli sahne kiralama, Pınarbaşı sahne kiralama, torbalı sahne kiralama, Yeşilyurt sahne kiralama, İzmir dans pisti kiralama, aydın dans pisti kiralama, kuşadası dans pisti kiralama, Manisa dans pisti kiralama, bergama dans pisti kiralama, bayındır dans pisti kiralama, tire dans pisti kiralama, Selçuk dans pisti kiralama, Kemalpaşa dans pisti kiralama, Karabağlar dans pisti kiralama, buca dans pisti kiralama, Bornova dans pisti kiralama, konak dans pisti kiralama, Alsancak dans pisti kiralama, hatay dans pisti kiralama, üçkuyular dans pisti kiralama, bostanlı dans pisti kiralama, çiğli dans pisti kiralama, Pınarbaşı dans pisti kiralama, torbalı dans pisti kiralama, Yeşilyurt dans pisti kiralama hizmetleri de vermektedir.

 


Ses Işık ve Sahne Kiralama Ses Işık ve Sahne Kiralama Ses Işık ve Sahne Kiralama Ses Işık ve Sahne Kiralama Ses Işık ve Sahne Kiralama Ses Işık ve Sahne Kiralama Ses Işık ve Sahne Kiralama

Diğer Hizmetlerimiz & Ses Işık ve Sahne Kiralama


ŞUBE-1

Adres: Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Caddesi No:80/C Urla-İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07 - 0232 754 42 28
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-2

Adres: 16 Eylül Mahallesi 3007 sokak 2/5 Çeşme Sanat Merkezi Çeşme / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-3

Adres: Çolak İbrahim Bey Mahallesi Fabrika Caddesi No:60 Seferihisar / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

© Copyright 2017 Tolga Kara Organizasyon - web tasarım,web yazılım,urla,izmir,seo optimizasyon