Çeşme'de düğün organizasyonu için sık sorulan sorular

Çeşme'de düğün organizasyonu için sık sorulan sorular


 

Sık Sorulan Sorular

 

 

Organizasyonunuzda istediğiniz hizmetleri seçerek alabiliyorsunuz. Size bir paket zorunluluğumuz bulunmamakta. Dilerseniz sadece masa sandalye kiralama ve süsleme hizmetimizden faydalanabiliyorsunuz, dilerseniz aydınlatma hizmetimizden, ses sistemi kiralamaya, dans pisti kurulumuna, canlı çiçek süslemeye kadar…

 

 • Düğün organizasyonumu haftanın hangi günü yapsam daha uygun fiyatlı olur  ?

 

Düğün organizasyonunuz için hafta sonu yerine hafta içini tercih ederseniz daha uygun fiyatlı oluyor. Malum her çift organizasyonu cumartesi ya da Pazar olsun istiyor bu nedenle hafta sonları çok fazla yoğunluk oluyor bu nedenle hafta sonları yemekli organizasyonlara ağırlık veriliyor. Size tavsiyem çeşme düğün organizasyonu için Çarşamba, Perşembe günlerini tercih etmeniz.

 

 • Çeşme’deki düğün organizasyonu gününü sadece bize mi ayırıyorsunuz?

 

Düğün organizasyonu hizmetlerimizin tamamını bizden alıyorsanız evet o gün sadece ve sadece sizin hizmetinizdeyiz. Çeşme’de böylesine mükemmel bir düğün organizasyonu için firmamız sadece size hizmet ediyor.

 

 

 • Düğünü açık alanda yapıyorsak kötü hava şartlarında alabileceğiniz bir önlem var mı?

 

Organizasyonumuz için düğün tarihinizden önce birkaç koordinasyon toplantısı yapıyoruz. Bu toplantıda Çeşme’deki bu düğün organizasyonumuz için hava şartlarını kontrol ediyor, bize tehdit oluşturabilecek bütün engelleri tespit ediyoruz. Kötü hava şartları için size alanı 200 metrekareyi bulan kapalı çadırlar kurabiliyoruz. Her zaman bir kötü durum senaryomuz da olmalı.

 

 • Düğün organizasyonunda müziğin durması gereken bir saat sınırlaması var mı?

 

Çeşme’de düğün organizasyonunda müziğin durması için bazı alanlar dışında saat : 00.00 Ancak bu durum dediğim gibi mekandan mekana değişiyor. After partili düğün organizasyonlarımızda saatimiz 02:00 ile sınırlı oluyor.

 

 • Davetlilerin mekanı terk etmesi için bir sınırlamanız var mı?

Bizim için böyle bir sınırlama kesinlikle yok. Düğün organizasyonunuzda misafirleriniz dilerseniz sabah saatlerine kadar durabilir.

 

 • Düğün organizasyonumuz için demo masa ve süsleme kuruyor musunuz ?

Evet Çeşme’deki bütün düğün organizasyonlarınız için demo masa kuruyoruz. Çiftimizin resimlerden görerek değil içine sinerek sözleşmemize imza atmasını sağlıyoruz.

 

 • Beklenmeyen davetliler olduğunda, davetli sayısının yüzde kaçı kadar fazla sayıda hizmet veriyorsunuz?

 

Sizin isteğinize göre bir hizmet sayısı belirliyoruz. Genel olarak yüzde onluk bir opsiyon en doğru tahmin olur.

 

 • Davetlilerin karşılanması ve kendi masalarına yönlendirilmesi sizin mi, yoksa düğün sahibi olarak bizim sorumluluğunuzda mı?

 

İsterseniz karşılamayı aileleriniz yapabilir, dilerseniz karşılama için bizim host ve hosteslerimiz sizi hiç yormadan misafirleri karşılar ve masalarına yönlendirir. Çeşme düğün organizasyonunuz için en doğrusu host ve hosteslerin bu işi  üstlenmesi.

 

 • Düğün fotoğrafçısı, video çekimi gibi hizmetleri ihtiyaçlarımız için dilediğimiz firmayla çalışabiliyor muyuz, yoksa sizin anlaşmalı olduğunuz firmalar içinden seçim mi yapmak zorundayız?

 

Siz istediğiniz firmayla çalışabiliyorsunuz. Size asla bu konuda bir dayatma yapmıyoruz. Bu organizasyonda önemli olan ilk önce sizin mutluluğunuz ve seçimleriniz.

 

 • Ödeme planı seçenekleriniz nelerdir?

 

Düğün organizasyonlarınızda ödeme olarak nakit kabul ediyoruz.

 

 • Ne kadar kapora vermemiz gerekiyor?

 

Düğün organizasyonu ücretinin yarısını kaparo olarak alıyoruz çünkü organizasyonunuzdaki süsleme ve hizmetler için önceden yaptığımız harcamalar oluyor.

 

 • Hastalık, ölüm gibi durumlarda erteleme yapıyor musunuz?

 

Tabiiki sizin bu kötü gününüzde istediğiniz tarihe erteleme yapıyoruz.İzmir'de Organizasyon & Çeşme'de düğün organizasyonu için sık sorulan sorular


ŞUBE-1

Adres: Hacı İsa Mah. Bülent Baratalı Caddesi No:80/C Urla-İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07 - 0232 754 42 28
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-2

Adres: 16 Eylül Mahallesi 3007 sokak 2/5 Çeşme Sanat Merkezi Çeşme / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

ŞUBE-3

Adres: Çolak İbrahim Bey Mahallesi Fabrika Caddesi No:60 Seferihisar / İZMİR
İletişim: 0530 687 17 07
Müşteri Hizmetleri: 0850 811 35 85

© Copyright 2017 Tolga Kara Organizasyon - web tasarım,web yazılım,urla,izmir,seo optimizasyon